Киев
Выбрать другой регион:
Всего объявлений 77764  сегодня 1843
на проверке у администратора 0
Каталог
Реклама
Разместить объявление
Новые автомобили
Частные объявления
Автосалоны
Автомагазины
Автосервисы
Акции
Мы в социальных сетях
Наши друзья
Сеть автомагазинов АТЛ
Автоцентр Паритет
 Автомагазин DEFI
Техпомощь на дороге в Украине и Европе
Солекс
Тюнинг джипов и пикапов
Автозапчасти (PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, OPEL)
Рено Комфорт Сервис

День спілкування з клієнтами «БРСМ-Нафта»: вдосконалюємось разом.

День спілкування з клієнтами «БРСМ-Нафта»: вдосконалюємось разом.
25.07 | 16:05

День спілкування з клієнтами «БРСМ-Нафта»: вдосконалюємось разом.

21 липня 2017 року Національна мережа автозаправних комплексів провела щорічну акцію «День спілкування з Клієнтами». У більшості областей України ТОП-менеджери і близько 170 офісних службовців компанії «Стейт Оіл», що управляє мережею, вийшли працювати на автозаправні комплекси в якості операторів розрахунково-касових вузлів та їх помічників-пістолетчиків.

Заправляючи автомобілі клієнтів, розраховуючи їх на касах, готуючи для них каву і хотдоги, керівники і профільні фахівці з перших вуст отримали безцінні відгуки про якість сервісів і пального, що реалізується у мережі.

«Живе спілкування з кінцевим клієнтом – це найефективніша форма зворотного зв’язку. Ефективність проекту «День спілкування з клієнтами» підкреслюють масштаби цьогорічного заходу – він відбувається на більшості з 184 АЗК «БРСМ-Нафта». Тільки постійно вдосконалюючись, втілюючи в життя побажання клієнтів і навіть випереджуючи їх очікування, можна залишатися в числі лідерів паливного ринку» – підкреслив директор Департаменту стратегічного маркетингу компанії «Стейт Оіл» Олександр Мельничук.

В процесі спілкування з представниками компанії клієнти знайомились з топовим апаратом Franke, що з легкістю готує 17 видів кавових напоїв на будь-який смак. Такими апаратами обладнані комфортні зони швидкого харчування у пристанційних маркетах, що перетворює перебування клієнта на АЗК у приємну кава-паузу у дорозі. Крім того, спеціалісти мережі представляли клієнтам продукцію власного імпорту – вишукані італійські вина ТМ Viticcio та ТМ Cavalli Neri, які ексклюзивно в Україні представлені в автозаправній мережі «БРСМ-Нафта» та роз’яснювали додаткові можливості придбання якісного палива, зокрема, за паливними талонами і картами. Жодне з питань клієнтів не залишилося без відповіді, а побажання – без уточнення і обговорення у діалозі з посадовими особами мережі. Усі очікування і зауваження клієнтів на адресу мережі «БРСМ-Нафта» передані до профільних підрозділів її управляючої компанії «Стейт Оіл» для обробки, вивчення і вжиття коригуючих або впроваджувальних заходів.

Важливим ефектом дня спілкування з клієнтами стало відчуття керівниками і офісними працівниками мережі тонкощів роботи лінійного персоналу автозаправних комплексів. Власноруч виконуючи функції касира або оператора менеджери відчули, які з операцій обслуговування підлягають оптимізації з точки зору максимального задоволення потреб автовласників.

«День спілкування» дає можливість нашим менеджерам подивитися на нелегку працю операторів і їх помічників-пістолетчиків під іншим кутом. Зрозуміти їхні потреби через власний досвід. А відтак, поліпшити у подальшому умови роботи і вдосконалити системи мотивації. Адже саме працівники АЗК формують імідж компанії серед клієнтів, їх буденна робота крутить колеса великого бізнесу», - впевнена Олена Забродська, директор Департаменту з управління персоналом компанії «Стейт Оіл».

В подальшому зроблені висновки ляжуть в основу програм корпоративного навчання і підвищення кваліфікації тих членів команди «БРСМ-Нафта» які щодня віч-на-віч контактують з клієнтом.

Цього року команда мережі «БРСМ-Нафта» вкотре довела, що безпосереднє спілкування з кінцевим покупцем – це неоціниме джерело цікавих ідей для вдосконалення бізнесу заради самих клієнтів, адже від їх задоволеності залежить прибуток і репутація бренду в суспільстві. Тільки враховуючи клієнтську думку можна утримати і зміцнити лідерські позиції на ринку. Орієнтована на кінцевого споживача акція «День спілкування з клієнтом» отримала десятків тисяч схвальних відгуків від автолюбителів, які у цей день завітали на АЗК під торговою маркою «БРСМ-Нафта».

Предыдущая | Следующая новость
Комментарии 
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Нет комментариев

ВАЗ Lada VAZ

 

Kia (Киа)

 

Ford Киев

 

Hyundai Киев

 

Daihatsu

 

Nissan

 

Автомобили ГАЗ

АЗЛК Москвич

 Acura
ВАЗ KIA Ford Hyundai Daihatsu
 Nissan ГАЗМосквич Acura
                
Opel Skoda 

Volkswagen

 BMW  Geely  

Suzuki

 

Dacia

SsangYong (Ссанг Йонг) 

BYD

Opel Skoda Volkswagen BMW Geely Suzuki DaciaSsangYong BYD
                
ЗАЗ  

Chevrolet

 Audi  

Chery

 

Honda

 

Daewoo

 

Alfa Romeo (Альфа Ромео)

Porsche (Порш)

 

Dodge

ЗАЗ Chevrolet Audi Chery Honda Daewoo Alfa RomeoPorsche Dodge
                
Lexus  Toyota  Mazda  Seat  Mercedes-Benz  Mitsubishi  

Subaru (Субару)

Land Rover (Ланд Ровер)

 

Rover (Ровер)

Lexus Toyota Mazda Seat Mercedes Mitsubishi SubaruLand Rover Rover
                
Great Wall 

Citroen

 

Peugeot

 Infiniti
 Renault
 

Volvo

 UAZ (УАЗ)

Jaguar (Ягуар)

 

Saab (Сааб)

Great Wall Citroen Peugeot Infiniti
 Renault
 Volvo
 УАЗJaguar Saab

Автобазар Киева - продажа  в Киеве автомобилей, удобная автопродажа.

Продажа автомобилей в Киеве, автопродажа подержанных б/у легковых авто. Наболевшая тема автовладельцев - продажа автомобилей. Этот вопрос возникает у жителей крупных областных центров и провинций. Зачастую многие автолюбители проблему продажи авто пытаются решить на автобазаре. Однако существуют продажа автомобилей более эффективным способом :  автомобильные интернет сайты - автопорталы, которые помогут с продажей авто. На нашем сайте реализованы многочисленные услуги помогающие автолюбителю купить авто или быстро продать авто. Разместить свое предложение на сайте автопродажи - минутное дело и абсолютно бесплатно. Вы моментально почувствуете разницу между продажей на автобазаре и продажей автомобиля через интернет авто портал. On-line автобазар гораздо удобнее и эффективнее нежели продавать автомобиль на киевском авторынке. Купить авто на нашем автомобильном сайте очень просто. Продажа авто не займет у вас много времени.


{LIVE_INTERNET___}
© 2007-2018 UAvto
Проект компании UAvto.com.ua
Администрация сайта не несет ответственности
за содержание информации, оставленной пользователями сайта.
Создание сайта
студия веб дизайна
Создание сайта студия веб дизайна de LUXE