Киев
Выбрать другой регион:
Всего объявлений 57098  сегодня 622
на проверке у администратора 0
Каталог
Реклама
Разместить объявление
Новые автомобили
Частные объявления
Автосалоны
Автомагазины
Автосервисы
Акции
Мы в социальных сетях
Наши друзья
Автоцентр Паритет
CARtaUA - Все АЗС, СТО, шиномотажи на карте Украины
Бензовозы и топливо
Тюнинг джипов и пикапов
Автозапчасти (PEUGEOT, RENAULT, CITROEN, OPEL)
Рено Комфорт Сервис

SKODA AUTO випустила 8 млн механічних КПП MQ200

SKODA AUTO випустила 8 млн механічних КПП MQ200
22.07 | 13:10

SKODA AUTO випустила 8 млн механічних КПП MQ200

З моменту запуску у виробництво ŠKODA AUTO випустила вісім мільйонів механічних коробок передач MQ200 на заводі у Млада-Болеславі. ŠKODA AUTO виробляє різні трансмісії, що використовуються у моделях декількох брендів Групи. Виробництво механічних трансмісій MQ100 та MQ200 на головному заводі у Млада-Болеславі; автоматичні трансмісії DQ200 на об'єкті Врхлабі

З моменту початку виробництва на заводі у Млада-Болеславі у 2000 році ŠKODA AUTO випустила 8 млн механічних коробок передач MQ200. Механічна п'яти- або 6-ступінчаста коробка передач встановлюється на різні моделі ŠKODA, а також на автомобілі Volkswagen, Audi і Seat Group. Щодня виробляється близько 1900 одиниць.

Михаель Оельєклаус, член Правління ŠKODA AUTO з виробництва та логістики, підкреслює: «Я вітаю всю команду з цим результатом. Це велике досягнення, яке свідчить про нашу технічну експертизу: механічна коробка передач MQ200 - приклад високої якості і надійності, а також підтвердження того, що виробництво автокомпонентів є важливим на рівні Групи».

Лише минулого року з конвеєра у Млада-Болеславі зійшло 383 000 одиниць механічної п'яти- або 6-ступінчастої трансмісії, а щоденний обсяг виробництва на даний час складає близько 1 900 одиниць. MQ200 встановлюється на автомобілі з бензиновими двигунами з крутним моментом до 200 Нм і робочим об'ємом від 1,0 до 1,6 літра. Нею комплектуються автомобілі ŠKODA, Volkswagen, Audi і Seat.

Окрім MQ100 і MQ200 у Млада-Болеславі, на своєму заводі у Врхлабі ŠKODA AUTO також випускає 7-ступінчасту автоматичну коробку передач DQ200. В цілому у виробництві трансмісій на двох об'єктах компанії працює близько 1 700 осіб.

Разом з виробництвом трансмісій на тому ж заводі у Млада-Болеславі ŠKODA виробляє високовольтні тягові батареї для PLUG-IN гібридних моделей ŠKODA SUPERB iV і ŠKODA OCTAVIA iV. Там само на початку 2022 року розпочнеться виробництво акумуляторних систем MEB для ŠKODA ENYAQ iV.

Довідка: ТОВ «Автоцентр Київ» - офіційний дилерський центр ТОВ «ЄВРОКАР», що працює на ринку України під зареєстрованим торговим знаком «1-й Автоцентр ŠKODA» https://www.kievskoda.com/ ТОВ «ЄВРОКАР» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні http://www.skoda-auto.ua

Предыдущая | Следующая новость
Комментарии 
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Нет комментариев

ВАЗ Lada VAZ

 

Kia (Киа)

 

Ford Киев

 

Hyundai Киев

 

Daihatsu

 

Nissan

 

Автомобили ГАЗ

АЗЛК Москвич

 Acura
ВАЗ KIA Ford Hyundai Daihatsu
 Nissan ГАЗМосквич Acura
                
Opel Skoda 

Volkswagen

 BMW  Geely  

Suzuki

 

Dacia

SsangYong (Ссанг Йонг) 

BYD

Opel Skoda Volkswagen BMW Geely Suzuki DaciaSsangYong BYD
                
ЗАЗ  

Chevrolet

 Audi  

Chery

 

Honda

 

Daewoo

 

Alfa Romeo (Альфа Ромео)

Porsche (Порш)

 

Dodge

ЗАЗ Chevrolet Audi Chery Honda Daewoo Alfa RomeoPorsche Dodge
                
Lexus  Toyota  Mazda  Seat  Mercedes-Benz  Mitsubishi  

Subaru (Субару)

Land Rover (Ланд Ровер)

 

Rover (Ровер)

Lexus Toyota Mazda Seat Mercedes Mitsubishi SubaruLand Rover Rover
                
Great Wall 

Citroen

 

Peugeot

 Infiniti
 Renault
 

Volvo

 UAZ (УАЗ)

Jaguar (Ягуар)

 

Saab (Сааб)

Great Wall Citroen Peugeot Infiniti
 Renault
 Volvo
 УАЗJaguar Saab

Автобазар Киева - продажа  в Киеве автомобилей, удобная автопродажа.

Продажа автомобилей в Киеве, автопродажа подержанных б/у легковых авто. Наболевшая тема автовладельцев - продажа автомобилей. Этот вопрос возникает у жителей крупных областных центров и провинций. Зачастую многие автолюбители проблему продажи авто пытаются решить на автобазаре. Однако существуют продажа автомобилей более эффективным способом :  автомобильные интернет сайты - автопорталы, которые помогут с продажей авто. На нашем сайте реализованы многочисленные услуги помогающие автолюбителю купить авто или быстро продать авто. Разместить свое предложение на сайте автопродажи - минутное дело и абсолютно бесплатно. Вы моментально почувствуете разницу между продажей на автобазаре и продажей автомобиля через интернет авто портал. On-line автобазар гораздо удобнее и эффективнее нежели продавать автомобиль на киевском авторынке. Купить авто на нашем автомобильном сайте очень просто. Продажа авто не займет у вас много времени.


© 2007-2021 UAvto
Проект компании UAvto.com.ua
Администрация сайта не несет ответственности
за содержание информации, оставленной пользователями сайта.
Создание сайта
студия веб дизайна
Создание сайта студия веб дизайна de LUXE